Módszertani vásár – 2018. március 24.

A Rotary Magyarország Disctrict támogatásával ROTARY MÓDSZERTANI VÁSÁR-t szervez a Rotary Klub Szolnok 2017. március 24-én, szombaton a magyarországi és a külföldi társklubok részére.

A rendezvény célja, hogy megismerjük egymás projektjeit, amelyek a helyi közösségek életét segítik, a ROTARY ismertségét növelik. Bízunk benne, hogy olyan egyedi ötleteket, tanulságos példákat és hatékony módszereket tudunk egymásnak bemutatni, amelyek segítik sikeres tevékenységünket.
A fentiek szellemében kívánjuk megszervezni a rendezvényt, ahová várjuk a klubok küldöttjeit.

Jelentkezés határideje: 2018. február 28.

A rendezvényen a résztvevők projektor segítségével tarthatják meg az előadásukat.
A résztvevő kluboknak, a jelentkezés után 2018. március 15-ig kell megküldeniük a szervezők e-mail címére az előadásra kerülő anyagot, hogy a szervezők technikailag előkészítsék a prezentációkat.